| dr Sulewski tel.:: 606 491 844 | dr Orczyk tel.: 604818840 | Bóle kręgosłupa - dyskopatia leczenie

Pierwsza wizyta

Wizyta konsultacyjna

Podczas wizyty konsultacyjnej lekarz neurochirurg przeprowadzi badanie, oceni badania radiologiczne i zaproponuje możliwe rodzaje leczenia lub zaleci dalszą, odpowiednią diagnostykę obrazową.

W celu postawienia właściwego rozpoznania NIEZBĘDNA jest ocena radiologiczna kręgosłupa – w tym celu na wizytę konsultacyjną zapraszamy wraz z wykonanymi wcześniej badaniami obrazowymi (rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa).
Na życzenie pacjenta, skierowanie na badanie możemy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej.

W sytuacji gdy korzystna będzie rehabilitacja, lekarz poprosi o wparcie w leczeniu specjalistę w zakresie fizjoterapii.
Jeśli konieczna okaże się operacja, lekarz wyjaśni szczegóły leczenia, uzgodni dogodny termin zabiegu oraz podpowie, w jaki sposób najlepiej się do niego przygotować (m.in. przekaże listę niezbędnych badań laboratoryjnych).

 

dyskopatia

 

Kontynuacja leczenia

W sytuacji gdy pacjent kwalifikowany jest do leczenia operacyjnego, okres oczekiwania na zabieg wynosi średnio 4 tygodnie od czasu wizyty konsultacyjnej.

W przypadku pacjentów mieszkających w dużej odległości, w szczególności poza granicami Polski, istnieje możliwość wstępnej kwalifikacji do zabiegu operacyjnego za pośrednictwem poczty e-mail – w tym celu prosimy o przesłanie zapytań oraz badań obrazowych na adres kontakt@kregoslupcenter.pl.

dyskopatia

BIULETYN

Akceptację "Politykę prywatności"

Email marketing powered by FreshMail