| dr Sulewski tel.:: 606 491 844 | dr Orczyk tel.: 604818840 | Bóle kręgosłupa - dyskopatia leczenie

Przebieg leczenia

PRZEBIEG LECZENIA - DZIEŃ ZABIEGU

Po przyjęciu do Kliniki pacjent jest konsultowany przez lekarza anestezjologa, z którym ustalony zostaje rodzaj znieczulenia w trakcie zabiegu . Jego celem jest zapewnienie bezbolesnego i bezpiecznego przeprowadzenia operacji.
Z chorym rozmawia również lekarz, który będzie przeprowadzał zabieg. Jest to czas na rozwianie ostatnich wątpliwości i tłumaczenie niejasności. Lekarz wyjaśnia pacjentowi przebieg leczenia. Chory jest również badany przed zabiegiem.
Następnie odbywa się operacja.
Po zabiegu pacjent transportowany jest na łóżku do sali, w której spędzi okres pooperacyjny, następnie otrzymuje leki przeciwbólowe, w razie potrzeby jeśli bóle są silne, otrzymuje dodatkowe leki wedle życzenia. By ustrzec się przed możliwymi powikłaniami, operacje wykonujemy zawsze pod osłoną antybiotyków oraz leków przeciwzakrzepowych.


KregosłupCenter

  • przebieg leczenia kriolezja
  • przebieg leczenia kriolezja
  • przebieg leczenia kriolezja

POSTĘPOWANIE POOPERACYJNE

Pacjenci po operacjach dyskopatii lub wertebroplastyki zazwyczaj pozostają w Klinice do rana dnia następnego.
W przypadku blokad czy kriolezji, pacjenci wychodzą do domu w tym samym dniu. Jeżeli istnieje konieczność (np. w przypadku złamań patologicznych), zaopatrujemy pacjenta w odpowiednią ortezę.
W okresie pooperacyjnym pacjenci REHABILITUJĄ SIĘ SAMODZIELNIE, zgodnie z opracowanymi przez nasz zespół programami ćwiczeń.

leczenie operacyjne

WIZYTA KONTROLNA

Jeśli konieczna była operacja, na wizyty kontrolne zapraszamy 2 tygodnie oraz 8 tygodni po operacji.
W przypadku leczenia zachowawczego, na ponowną ocenę leczenia zapraszamy po 4 tygodniach.

Dokumentacja medyczna

ZWOLNIENIE LEKARSKIE
Na okres leczenia wystawiamy zwolnienie lekarskie.
Na życzenie, pacjentom zamieszkałym poza granicami Polski, wystawiamy zaświadczenia o dokonanym leczeniu w języku angielskim, które zazwyczaj są respektowane przez lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej za granicą, dzięki czemu możliwe jest zwolnienie z pracy na czas rehabilitacji po zabiegu.

 

ZWROT KOSZTÓW

Wystawiane przez KręgosłupCenter zaświadczenia, często umożliwiają otrzymanie całkowitego lub częściowego zwrotu kosztów leczenia od ubezpieczalni (szczególnie pacjenci zagraniczni)

Zapraszamy do kontaktu.
Zespół KręgosłupcenterBIULETYN

Akceptację "Politykę prywatności"

Email marketing powered by FreshMail