| dr Sulewski tel: 606 491 844 | Bóle kręgosłupa - dyskopatia leczenie

Pierwsza wizyta

Wizyta konsultacyjna - leczenie kręgosłupa, dyskopatii szyjnej, rwy barkowej, rwy kulszowej, złamań osteoporotycznych i wielu innych

Nasz zespól zajmuje się leczeniem schorzeń ostrych i przewlekłych kręgosłupa.

Podczas wizyty konsultacyjnej lekarz (neurochirurg lub ortopeda) przeprowadza dokładne badanie pacjenta, ocenia badania radiologiczne i proponuje możliwe rodzaje leczenia lub zleca dalszą, odpowiednią diagnostykę obrazową.

W celu postawienia właściwego rozpoznania NIEZBĘDNA jest ocena radiologiczna kręgosłupa – w tym celu na wizytę konsultacyjną zapraszamy wraz z wykonanymi wcześniej badaniami obrazowymi (rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa), wraz z opisami radiologicznymi.
Na życzenie pacjenta, skierowanie na badanie możemy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej kontakt@kregoslupcenter.pl

W sytuacji gdy korzystna będzie rehabilitacja, lekarz poprosi o wparcie w leczeniu specjalistę w zakresie fizjoterapii.
Jeśli konieczna okaże się operacja, lekarz wyjaśni szczegóły leczenia, uzgodni dogodny termin zabiegu oraz podpowie, w jaki sposób najlepiej się do niego przygotować (m.in. przekaże listę niezbędnych badań laboratoryjnych).

Dla Państwa wygody możliwe jest przeprowadzenie wstępnej konsultacji drogą internetową – poprzez skrzynkę email naszej kliniki.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu, konsultacje poprzez email są bezpłatne.

Instrukcja jak przesłać badanie rezonansu magnetycznego kręgosłupa do wglądu dla naszych lekarzy w zakładce “Prześlij rezonans”

 

dyskopatia szyjna

 

Kontynuacja leczenia

W sytuacji gdy pacjent kwalifikowany jest do leczenia operacyjnego, okres oczekiwania na zabieg wynosi średnio 4 tygodnie od czasu wizyty konsultacyjnej.

W przypadku pacjentów mieszkających w dużej odległości, w szczególności poza granicami Polski, istnieje możliwość wstępnej kwalifikacji do zabiegu operacyjnego za pośrednictwem poczty e-mail – w tym celu prosimy o przesłanie zapytań oraz badań obrazowych na adres kontakt@kregoslupcenter.pl.

 

dyskopatia szyjna